Aktarmamerkezi.com Hizmet Politikamız

Aktarmamerkezi.com, E-ihracat yapan satıcılar için bir tamamlama hizmeti vermektedir. Stok bulundurmak istemeyen satıcılar, ürünlerini tedarik ettikleri yerden aktarmamerkezi.com'a bu tamamlama hizmetinden faydalanmak için yönlendirir ve satışını yapmış oldukları ürün istedikleri uluslar arası lojistik firmasına teslim edilir. Tamamlama hizmeti almak için gelen tüm ürünler, teslim alma aşamasında titizlikle kontrol edilir ve uygun şartları sağlaması durumunda mal kabule alınır, gelen kargo satıcı tarafından sisteme yüklenen bilgiler doğrultusunda özenle paketlenerek satıcının sistemde belirttiği taşıyıcı firmaya teslim edilir.


Satıcı süreci şeffaf bir şekilde hem sistemden, hem de istediği zaman bizi telefonla arayarak takip edebilir ve istediği değişiklikleri anlık olarak yaptırabilir.

Aktarmamerkezi.com İptal ve İade Prosedürü

Satıcılar, almış oldukları hizmetin bedelini sistemden yükleyecekleri kredi ile öderler.Satıcılar, her 1 kg'lık, ek kutulama gerektirmeyen tamamlama hizmeti için 10 kredi kullanır (10 kredi için ödenen tutar 1 USD+KDV olarak ücretlendirilir) Satın alma işlemi gerçekleştiğinde aldıkları paketleme hizmeti kredisi anında sisteme tanımlanır ve kullanılabilir hale gelir.

Satıcıların sistemden satın aldıkları kredinin kullanım süresi yoktur,mevcut kredileri ile istedikleri zaman hizmetten faydalanabilirler.

Satıcılar, hizmetten faydalanmaktan caydıkları zaman, hesaplarında kullanmadıkları kredileri varsa, mevcut kredilerinin iptal edilmesini ve iade edilmesini talep edebilir.İadesini istedikleri kredi tutarı 3 ila 5 iş günü içerisinde ödemeyi yaptıkları kredi kartına iade edilir.